Interam
Nowoczesne Systemy Grzewcze i Sanitarne
Modern Heating and Sanitary SystemWENTYLACJA, KLIMATYZACJA
VENTILATION, AIR CONDITIONING
+48 71 78 78 333
+48 607 700 778
Interam sklelp internetowy
Grupa SBS

Pompy

Przegląd

Nowy, ulepszony, mały cyrkulator (pompa obiegowa) ALPHA2 oferuje niezrównaną wydajność energetyczną w oparciu o sprawdzone technologie firmy Grundfos i jest doskonałym wyborem do zastosowań w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i chłodniczych, gdzie temperatura pompowanych mediów może obniżyć się do +2 °C.

Stosując nową pompę ALPHA2, możesz przestać myśleć o skomplikowanych ustawieniach pomp. Po prostu zamontuj pompę i pozostaw ją na nastawie fabrycznej - AUTOADAPT. Nowa ALPHA2 będzie automatycznie analizowała stan instalacji grzewczej, znajdowała optymalne ustawienie i dostosowywała swoje parametry pracy do zmian zapotrzebowania.
Zastosowania

GRUNDFOS dokonał kilku zasadniczych zmian konstrukcyjnych, które pozwalają teraz na wykorzystywanie nowej pompy ALPHA2 w zastosowaniach chłodniczych, gdzie temperatura pompowanej cieczy może obniżyć się do +2 °C. To oznacza, że nowa ALPHA2 pokryje nie tylko Twoje zapotrzebowanie na ogrzewanie, ale również do 90 % zapotrzebowania na klimatyzację i chłodzenie. Nowa pompa ALPHA2 z korpusem ze stali nierdzewnej może być również używana w domowych układach recyrkulacji ciepłej wody.

Pompy GRUNDFOS ALPHA2 mogą obsługiwać:

  •     Instalacje ze stałym i zmiennym przepływem
  •     Instalacje jednorurowe
  •     Instalacje dwururowe
  •     Ogrzewanie podłogowe
  •     Recyrkulację c.w.u. w instalacjach domowych
  •     Instalacje, gdzie wymagana jest nocna redukcja nastawienia.Wydajność energetyczna:
Grundfos wspiera i zachęca do ustanawiania surowych wymagań legislacyjnych odnośnie sprawności pomp, jako część naszych ciągłych działań w celu obniżenia rachunków za energię i zapewnienia zrównoważonego rozwoju. I jesteśmy dumni z tego, że nowa
ALPHA2 - podobnie jak jej poprzedniczki - znacznie wyprzedza swoją epokę. Dyrektywa EuP wymaga, aby wszystkie pompy obiegowe i cyrkulacyjne miały od roku 2015 współczynnik efektywności energetycznej (EEI) poniżej 0.23. Nowa ALPHA2, mająca EEI < = 0,15, znacznie wyprzedza te ogólne normy, czym zasłużyła sobie na swoje miejsce w rodzinie Grundfos Blueflux® i wśród produktów o wysokiej wydajności energetycznej.
Cechy i korzyści
    Lepsze osiągi z najwyższą sprawnością na rynku (EEI≤0.15) w bardziej zwartej konstrukcji
    Nowy przepływomierz do wyszukiwania usterek i korygowania wydajności
    Funkcja AUTOADAPT wybiera charakterystykę najlepszą dla sprawności i komfortu
    Innowacyjna wtyczka upraszcza podłączenie pompy
    Dołączone okładziny izolacji cieplnej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pompy do różnorodnych aplikacji, o szerokim spektrum parametrów (wydajność, rodzaj medium, ciśnienie, temperatura) wykorzystywane w procesach przemysłowych, pompy chemoodporne, pompy w wykonaniach higienicznych (spożywcze) jak również pompy posiadające certyfikat ATEX.

Przedstawiamy również pompy w wykonaniach specjalnych.

Dostarczamy pompy czołowych światowych producentów - jedynie tych z dużym doświadczeniem i bogatym zapleczem produkcyjnym. Oprócz najwyższej jakości pomp w rozsądnych cenach oferujemy naszym klientom także wsparcie techniczne, szkolenia i doradztwo.

Raty Santander Consumer Bank

INTERAM Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grupa SBS występujące w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu  od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl