Nowoczesne Systemy Grzewcze i Sanitarne
Modern Heating and Sanitary SystemWENTYLACJA, KLIMATYZACJA
VENTILATION, AIR CONDITIONING
+48 71 78 78 333
+48 607 700 778
Interam sklelp internetowy

Kominki

Termokominek LAVA jest owocem naszej wieloletniej praktyki w produkcji kominków z płaszczem wodnym. W konstrukcji naszych urządzeń połączyliśmy najlepsze, sprawdzone rozwiązania z innowacyjnym systemem doprowadzenia powietrza i spalania.

LAVA Complete Burning System to kompleksowe rozwiązanie obejmujące cały proces optymalnego doprowadzenia powietrza pierwotnego i wtórnego,  spalania paliwa oraz wymiany ciepła i odprowadzenia spalin. W skład tego systemu wchodzą:

  •     Zintegrowany wlot powietrza z zewnątrz
  •     System dopalania spalin przez wloty powietrza wtórnego
  •     System czystej szyby
  •     Przepustnica regulacji ciągu kominowego
  •     Przepustnica spalin bypass

Zastosowane rozwiązania technologiczne, użycie najlepszych materiałów oraz reżim produkcyjny pozwalają nam zagwarantować zawsze najwyższą jakość naszych produktów i objąć każdy Termokominek LAVA  5-letnią Gwarancją.
Każdy nasz produkt został poddany procesowi badania w Instytucie Techniki Grzewczej i Sanitarnej w Radomiu i posiada certyfikat potwierdzający zgodność z normami i możliwość legalnego oznakowania znakiem CE.

 

W OFERCIE POSIADAMY CAŁY ASORTYMENT PRODUCENTA

Firma >>Lechma<< istniejąca od 1989 roku to wiodący polski producent szerokiej gamy powietrznych wkładów kominkowych oraz kominków z płaszczem wodnym. W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne akcesoria do bezpiecznej i fachowej instalacji. Zajmujemy się także produkcją stalowych wkładów kominowych z blachy żaro- i kwasoodpornej.
Od początku naszej działalności staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości. W czerwcu 2006 roku uzyskaliśmy Certyfikat Jakości ISO 9001:2002, a nasza firma zdobyła w ciągu ostatnich kilkunastu lat szereg prestiżowych nagród przyznawanych podczas targów branżowych w kraju i za granicą.
Lechma z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na terenie całej Unii Europejskiej w krajach Europy Wschodniej oraz w Skandynawii.
Każdy klient mający indywidualne potrzeby może wybrać z naszej oferty kominki charakteryzujące się zarówno tradycyjnym jak i nowoczesnym designem . Wkłady z najnowszej serii typu LUX i EXCLUSIVE charakteryzują się nowoczesna konstrukcją i wysokimi parametrami technicznymi.

Najnowsze produkty firmy kominki typu PL-210ECO oraz PL-300 TOWER DUO spełniają rygorystyczne europejskie normy emisji spalin a ich nowoczesna  konstrukcja  zapewnia optymalne i ekologiczne grzanie.

 

W OFERCIE POSIADAMY CAŁY ASORTYMENT PRODUCENTA

Grupa SBS