Nowoczesne Systemy Grzewcze i Sanitarne
Modern Heating and Sanitary SystemWENTYLACJA, KLIMATYZACJA
VENTILATION, AIR CONDITIONING
+48 71 78 78 333
+48 607 700 778
Interam sklelp internetowy

O nas

Firma INTERAM PHU została założona z myślą o promowaniu i sprzedaży na rynku polskim, nowoczesnych systemów grzewczych i sanitarnych, mających wpływ na ochronę środowiska naturalnego.
Jako wieloletni Przedstawiciel najlepszych firm w branży grzewczej i sanitarnej, takich jak: VIESSMANN, HOVAL, JUNKERS BOSCH, FERROLI, VAILANT, IMMERGAS, TERMET, FONDITAL, DEDIETRICH, HUTMEN, SAHNA, VESBO, TWEETOP, VIEGA, KORADO, ZEHNDER, GRUNDFOS, LFP, CICHEWICZ, KLIMOSZ, STALMARK, DEFRO, ELEKTROMET, HEWALEX, LAVA, MAGNAPLAST, KACZMAREK, PIPELIFE, DELFIN, SOTRALENTZ, THERMAFLEX, ARMACELL, KOŁO, ROCA, SANPLAST, CERSANIT, ...,  INTERAM dynamicznie rozwija swoją działalność zarówno na terenie Dolnego Śląska jak i całego kraju, oraz pozyskuje także rynki zagraniczne.

INTERAM jest wieloletnim Partnerem Grupy SBS - największej w Polsce sieci sprzedaży produktów sanitarnych i grzewczych. W naszej ofercie znajduje się ponad 30 tysięcy markowych produktów znaczących firm branży grzewczej i sanitarnej. Mamy dostęp do marki domowej Grupy SBS, tj. Keller, Delfin, i Nanopanel, oferując klientom wysoką jakość i rosądną cenę.
Firma poleca swoim odbiorcom pełen asortyment nowoczesnych produktów techniki grzewczej i sanitarnej , począwszy od przyłączy zewnętrznych, poprzez ekologiczne systemy grzewcze z uwzględnieniem wykorzystania energii odnawialnej, kończąc na instalacjach sanitarnych.

Polecamy przede wszystkim systemy energooszczędne, a zarazem ekologiczne: kolektory słoneczne, pompy ciepła, gazowe kotły kondensacyjne, kotły na biomasę, pelet,, drewno, termokominki, wentylacje z odzyskiem ciepła - rekuperatory, klimatyzacje.

Firmom projektowym, wykonawczym, handlowym, oraz odbiorcom detalicznym, przedstawiamy bardzo korzystne oferty zarówno pod względem kompletacji dostaw jak i konkurencyjnych cen.
Klientów obsługujemy kompleksowo począwszy od projektu, poprzez dostawę, kończąc na wykonawstwie.
Naszym celem jest dostarczanie klientom usług na najwyższym poziomie. Firma INTERAM sprawdza się tam, gdzie oczekiwania klienta znacznie wybiegają ponad przeciętność..
W latach 90-tych, firma jako jedna z pierwszych w Polsce, intensywnie rozpoczęła szkolenia projektantów i wykonawców w zakresie montażu instalacji z miedzi. W sumie przeszkolono w całej Polsce około 2000 ludzi, przyczyniając się do swoistej „rewolucji w instalacjach", jaka nastąpiła w III Rzeczpospolitej.
Również obecnie INTERAM prowadzi w szerokim zakresie bezpłatne szkolenia poświęcone omówieniu nowatorskich rozwiązań w zakresie nowoczesnej, ekologicznej techniki grzewczej i sanitarnej. Szkolenia kierowane są głównie do branżowych firm specjalistycznych, do instalatorów, grup wykonawczych, projektantów, spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów.
Często szkoleniom technicznym towarzyszą wyjazdy do producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych, gdzie poprzez poznanie ich produkcji, wykonawcy oraz inwestorzy jeszcze bardziej doceniają jakość i nowoczesność urządzeń, oferowanych przez firmę INTERAM.

Mając zawsze na uwadze dobro naszego klienta, działając bez pośredników, obsługujemy odbiorców hurtowych i indywidualnych, którym zapewniamy miłą, szybką, fachową i kompleksową obsługę od poniedziałku do piątku w godz. 7-17.

Grupa SBS