Nowoczesne Systemy Grzewcze i Sanitarne
Modern Heating and Sanitary SystemWENTYLACJA, KLIMATYZACJA
VENTILATION, AIR CONDITIONING
+48 71 78 78 333
+48 607 700 778
Interam sklelp internetowy

Ogrzewanie podłogowe KELLER

Kompletny system wykorzystujący zalety jednorodnej rury KELLER.

 

Kompletny system ogrzewania podłogowego, bazujący na rurach jednorodnych wykonanych z polietylenu PE-RT o znakomitej, podwyższonej odporności termicznej i wysokich właściwościach mechanicznych.
Idealny do stworzenia energooszczędnych i trwałych rozwiązao wodnego ogrzewania podłogowego. Ze względu na wysoką trwałośd i elastycznośd umożliwia wykonanie każdego rodzaju instalacji ogrzewania podłogowego. Zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu sprawnego i ekonomicznego ogrzewania: rury, izolacje, rozdzielacze, szafki instalacyjne, automatykę i narzędzia. Montaż systemu ogrzewania podłogowego KELLER jest szybki i komfortowy, a jego długoletnia eksploatacja bezawaryjna i energooszczędna.

 

pobierz folder_Keller_ogrzewanie_podlogowe.pdf folder_Keller_ogrzewanie_podlogowe.pdf
Grupa SBS
Raty Santander Consumer Bank

INTERAM Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grupa SBS występujące w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu  od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl