Nowoczesne Systemy Grzewcze i Sanitarne
Modern Heating and Sanitary SystemWENTYLACJA, KLIMATYZACJA
VENTILATION, AIR CONDITIONING
+48 71 78 78 333
+48 607 700 778
Interam sklelp internetowy

Szkolenia


Przy współudziale  przedstawicieli  kluczowych producentów, cylicznie prowadzimy w szerokim zakresie bezpłatne szkolenia  - poświęcone omówieniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej.
Szkolenia kierowane są do firm specjalistycznych z branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej:  do instalatorów, grup wykonawczych, projektantów, spółdzielni mieszkaniowych.
Często szkoleniom technicznym towarzyszą wyjazdy do producentów, zarówno krajowych jak i zagranicznych, gdzie poprzez zapoznanie się z ich produkcją, wykonawcy oraz inwestorzy jeszcze bardziej doceniają jakość i nowoczesność urządzeń, oferowanych przez firmę INTERAM.

Grupa SBS
Raty Santander Consumer Bank

INTERAM Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grupa SBS występujące w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu  od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl