Nowoczesne Systemy Grzewcze i Sanitarne
Modern Heating and Sanitary SystemWENTYLACJA, KLIMATYZACJA
VENTILATION, AIR CONDITIONING
+48 71 78 78 333
+48 607 700 778
Interam sklelp internetowy

Marka własna

Od lat należymy do Grupy SBS, która  nie tylko koncentruje się na współpracy z liderami rynku wśród dostawców, ale  także buduje własne silne marki.

Keller, Delfin i Nanopanel to marki domowe Grupy SBS oferujące klientom bezkompromisową jakość i rozsądne ceny.

Keller to marka dedykowana dla instalatorów i wykonawców, umożliwiająca zamontowanie kompletnych instalacji grzewczych i sanitarnych w budynku w oparciu o produkty jednej marki i jednego systemu. Delfin to druga odnosząca sukcesy na rynku marka domowa Grupy SBS, w ofercie której znajdują się produkty wyposażenia łazienek i kuchni. Najnowszą marką domową, oferującą nowoczesne grzejniki płytowe jest Nanopanel. Produkty Nanopanel charakteryzuja sie wysoką i stałą jakością dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych (z wykorzystaniem nanotechnologii) i konstrukcyjnych. Keller, Delfin i Nanopanel razem stanowią największą bazę produktową jednej marki w branży.

Sukcesy rynkowe produktów marek własnych.

Jednym z przykładów  spektakularnego sukcesu marek domowych moze byc Podtynkowy Zestaw Spłukujacy Delfin, który dzięki połączeniu dobrej jakości i rozsądnej ceny cieszy się szczególnym zainteresowaniem wsród klientów. W ciągu niespełna roku od wprowadzenia tego produktu na rynek wszedł on do grona liderów w tym segmencie. Przydatność do stosowania w budownictwie zestawu podtynkowego Delfin oceniono w Centralnym Osrodku Badawczo-Rozwojowym Techniki Instalacyjnej "Instal", który wydał aprobatę nr AT/2005-02-1511 i AT/2002-02-1234 oraz w Państwowym Zakladzie Higieny: Atest Higieniczny HK/W/0163/01/2005.

 

Aby obejrzeć naszą ofertę wybierz markę poniżej:

Grupa SBS