Nowoczesne Systemy Grzewcze i Sanitarne
Modern Heating and Sanitary SystemWENTYLACJA, KLIMATYZACJA
VENTILATION, AIR CONDITIONING
+48 71 78 78 333
+48 607 700 778
Interam sklelp internetowy

Proponujemy Państwu szeroki wybór kotłów stosowanych do ogrzewania mieszkań, domów, hal i magazynów. Począwszy od prostych kotłów dwufunkcyjnych poprzez kotły kondensacyjne małej mocy, kaskady kotłów wiszących, kotły stojące samodzielnie i w kaskadzie, a na kotłach stałopalnych kończąc. Jako firma działająca na rynku od wielu lat mamy przedstawicielstwo takich producentów jak: VIESSMANN. JUNKERS, FERROLIi, FONDITAL, UNICAL,ARISTON, DEDIETRICH,TERMET, HOVAL,VAILLANT, IMMERGAS, SAUNIER DIVAL, CICHEWICZ, KLIMOSZ, STALMARK, DEFRO,. ..

Chcąc sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów informujemy, iż jesteśmy członkiem Grupy SBS, zrzeszającej najwięcej producentów branży grzewczej i sanitarnej, przez co mamy bezpośredni dostęp do cen producenta, a tym samym gwarantujemy korzystne ceny naszym klientom.

 

W OFERCIE POSIADAMY CAŁY ASORTYMENT PRODUCENTÓW

Grupa SBS
Raty Santander Consumer Bank

INTERAM Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grupa SBS występujące w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu  od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl